Mad-Music.pl

Impreza A State Of Trance wraca do Polski!

Po wielu tygodniach spekulacji i wyczekiwania, wreszcie możemy głośno powiedzieć, że kultowy event A State Of Trance, po 8 latach przerwy powraca do Europy środkowo-wschodniej! Dzięki wielu staraniom Agencji TME, to właśnie Polska została ponownie wyróżniona do zorganizowania 850 wydania ASOT.

Wszyscy fani z naszej części Europy, którzy chcą uczestniczyć w tej imprezie, mogą wybrać się na nią aż dwa razy! Dajemy im możliwość przeżycia tego niezwykłego wydarzenia w najnowszej arenie w Gliwicach, obecnie jednej z największych w tej części świata. Impreza odbędzie się dnia 30 maja 2018 (31 maja – dzień wolny od pracy). Sprzedaż biletów ruszy we wtorek 24 października 2017, o godzinie 20:00 w bileteriach: tickets.4clubbers.com.pl,ftb.plabilet.pl oraz asot.wlotki.pl.

Na uwagę zasługuje fakt, że dziesiątki promotorów z całego świata starało się o zorganizowanie 850 wydania ASOT, a udało się to tylko nielicznym, w tym agencji TME z Polski. Wszyscy fani trance z Polski i Europy, przybywajcie na Śląsk! To będzie niezapomniane show, pełne energetycznych dźwięków oraz unikalnych efektów świetlnych i pirotechnicznych. A to wszystko przy najlepszym nagłośnieniu, w najnowocześniejszej obecnie hali w Polsce.

Zapamiętajcie tę datę: 30 maja 2018, Arena Gliwice!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!