Posłuchaj Marcusa & Martinusa w remiksie AronaChupy

Twórca hitów „I’m an Albatraoz” oraz „Llama In My Living Room” remiksuje singiel Marcusa & Martinusa!

Singiel „Make You Believe In Love” (POSŁUCHAJ/KUP) najpopularniejszego norweskiego duetu zadebiutował na top 100 Spotify w ośmiu krajach i został odsłuchany ponad 2,5 miliona razy w zaledwie trzy tygodnie!

Właśnie ukazał się oficjalny remix utworu promującego album „Moments” (premiera 17 listopada!), który przygotował AronChupa – szwedzki producent, autor światowych hitów „I’m an Albatraoz” (ponad 832 miliony odtworzeń na YouTubei „Llama In The Living Room” (ponad 45 milionów odtworzeń na YouTube). Imprezowy i energiczny remix na pewno spodoba się zarówno fanom Marcusa & Martinusa, jak i AronChupy!

Marcus & Martinus to największe nastoletnie gwiazdy popu w Norwegii i jedna z największych sensacji skandynawskiego popu ostatnich lat. Ubiegły rok był przełomowy w karierze duetu – dwukrotnie wyprzedali koncerty w hali Oslo Spektrum oraz ruszyli w pierwszą wielką trasę – Together Tour – wyprzedając koncerty w Sztokholmie, Kopenhadze, Helsinkach i innych miastach. W tym roku odwiedzili także Polskę, występując ze specjalnym showcasem w Warszawie oraz gromadząc tłumy fanów podczas spotkania w Empiku. 17 listopada ukaże się ich nowy album – „Moments”, który promuje singiel „Make You Believe In Love”, wyprodukowany przez mistrza popowych hitów – RedOne’a, producenta współpracującego między innymi z Lady Gagą, Jasonem Derulo, One Direction i Jennifer Lopez.