Mad-Music.pl

Imprezowy klip do singla „Hot2Touch” Felixa Jaehna feat. Hight & Alex Aiono!

Felix Jaehn prezentuje energetyczny klip do swojego najnowszego hitu „Hot2Touch” z Hight i Alexem Aiono! Naładowany pozytywnymi emocjami teledysk wręcz tętni wakacyjną energią! Imprezowe sceny i genialna choreografia świetnie uzupełniaj wpadający w ucho kawałek.

Nakręcony we wschodnim Londynie klip wyreżyserowała Carly Cussen. Brytyjska reżyser słynie z dynamicznych,  świeżych ujęć i tętniącej życiem choreografii.

Najnowszy singiel niemieckiego DJa Felixa Jaehna koprodukował Hight, który systematycznie pnie się na dance’owych playlistach. W utworze gościnnie wystąpił również viralowy fenomen, wokalista Alex Aiono.

Hot2Touch” jest  następcą przebojowego singla „Bonfire” z ALMĄ, który w ciągu roku zebrał ponad 90 milionów odtworzeń na Spotify! Jaehn sławę zdobył na genialnych remixach topowych hitów i własnych produkcjach. Muzyk ma na koncie m.in. przebój „Can’t Go Home” ze Stevem Aokim i Adamem Lambertem oraz „Ain’t Nobody (Loves Me Better)” z Jasmine Thompson. Jego wersja „Cheerleader” w wykonaniu OMI stała się singlem #1 na amerykańskiej liście Billboardu. Remix poszybował w górę ponad 50 list przebojów i pokrył się platyną w 23 krajach. Łącznie wszystkie numery Jaehna przekroczyły imponujący próg miliarda streamów na Spotify!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!