Kesha wybiera się do krainy czarów, które są jej własną historią! Posłuchaj i zobacz teledysk do piosenki „Learn to Let Go”!

„Learn to Let Go”, ujawniony właśnie kolejny utwór z nadchodzącej płyty „Rainbow”, jest dla Keshy nie tylko zwykłą piosenką, jest jej mantrą.

Wraz z singlem opublikowany został również teledysk wyreżyserowany przez Isaaca Ravishankara, w którym wykorzystano prywatne filmiki z dzieciństwa, przenosi widza do rodzinnego domu małej Keshy.

Wcześniej poznaliśmy już dwa utwory Keshy: balladę „Praying” oraz „Woman”. Płyta „Rainbow” ukaże się 11 sierpnia, a już teraz można zamawiać ją TUTAJ!

Posłuchaj/ pobierz singiel LEARN TO LET GO” TUTAJ

Inspiracją do napisania „Learn To Let Go” była przyjaciółka Keshy, która ma niezmiennie pozytywne nastawienie, mimo wielu przeciwności życiowych. Piosenka opowiada historię Keshy, która zamiast chować urazę, wybiera przebaczenie i pogodzenie z przeszłością. Kesha skomponowała ten utwór z matką oraz ze Stuartem Crichtonem i Pebe Sebert, a za jego produkcję odpowiada Ricky Reed.

Artystka opublikowała na stronie HuffPost esej, w którym wyjaśnia, co stanowiło inspirację dla napisania piosenki i jakie niesie przesłanie.