Mad-Music.pl

“In My Blood” – Shawn Mendes wraca w wielkim stylu!

Ciężko znaleźć singiel z któregokolwiek z albumów Mendesa, który nie zajmowałby pierwszego miejsca w muzycznych podsumowaniach czy nie miał kilku milionów odtworzeń. Shawn skupiając się na pracy nad najnowszym krążkiem, nie udzielał żadnych informacji, ale czas milczenia się skończył. Pierwszy singiel właśnie ujrzał światło dzienne i jedno jest pewne – listy przebojów ponownie przewrócą się do góry nogami! 

Od wielkiego hitu There’s Nothing Holding Me Back Mendes skrupulatnie ukrywał przed fanami, czego mogą spodziewać się przy okazji trzeciego wydawnictwa. In My Blood można wpisać w kategorię indierockowego hymnu, w którym najważniejsze jest przezwyciężanie życiowych trudności.

 

“Jestem naprawdę podekscytowany tym, że już za moment usłyszycie nowy utwór. Zdaję sobie sprawę, że nie mówiłem właściwie nic o nadchodzącym albumie. Chcę Wam podziękować z całego serca: za wsparcie, za bycie i za czekanie. Ta piosenka jest najbliższa mojemu sercu – jeszcze żadna nigdy nie była tak blisko. Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni. Dziękuję!”


Więcej:

Shawn Mendes na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama