Mad-Music.pl

[NOWOŚĆ] Natalia Nykiel wita wiosnę!

Młoda wokalistka szturmem wdarła się na polską scenę muzyczną, natychmiast zyskując miano królowej elektroniki. Jakie słowa przychodzą na myśl po usłyszeniu nazwiska Nykiel? Żywiołowy wulkan energii – i takie są Kokosanki, które doczekały się właśnie klipu.

Kokosanki znalazły się na drugim krążku studyjnym Discordia – i choć jego premiera miała miejsce kilka miesięcy temu, to Natalia nie zaprzestaje promocji. Ostatni z singli promujących wydawnictwo doczekał się klipu.

Tak jak cała Discordia była przemyślana od początku do końca, również premiera teledysku nie jest przypadkowa. Prezentujemy Kokosanki w pierwszy dzień wiosny!

 


Więcej:

Natalia Nykiel na Facebooku

Strona WWW

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!