Informacje o nowym albumie Rity Ory

Untitled 1

Rita Ora przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu w karierze. Wiadomo już, że zostanie on wydany w tym roku na początku lata nakładem wytwórni Rock Nation.

W marcu 2014 roku poznaliśmy pierwszy singiel zapowiadający krążek, I Will Never Let You Down. Jednak przez konflikt z Calvinem Harrisem, który wyprodukował i napisał piosenkę nie wiadomo czy znajdzie się ona na płycie.

Ponoć album ma zostać zatytułowany po prostu O, jednak spekuluje się, że ma to być nowe logo piosenkarki. Drugim singlem miał zostać utwór Get A Little Closer, ale wycofano się z tego pomysłu. Rita wyjawiła na American Music Awards, że kolejnym singlem ma zostać Testosterone wyprodukowany przez Diplo i będzie miał swoją premierę już w marcu. Oto jej wypowiedź:

The single comes out in March and the album comes just before summertime. I wanted to take my time with this album and have new music out there at the same time as The Voice

Rita ostatnio powiedziała też co nieco o albumie:

I’m very excited about this new album. There are people on it who I would never even have dreamed of: JAY Z and Prince for example.

Na ten temat wypowiedział się też raper Vic Mensa:

We got a song we’re working on for her album but I definitely wanna get her on one of my records.

Wiadomo też, że artystka pracuje nad nowym wydawnictwem z will.I.am’em, Dr Luke’m oraz wspomnianym wcześniej Diplo.