Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

INNA przedstawia nowy album „Heartbreaker”

 
TAG -->

INNA prezentuje album „Heartbreaker” – 10 piosenek napisanych i wyprodukowanych w Dance Queen’s House.

Artystka spędziła 3 tygodnie w izolacji z najlepszymi producentami
i tekściarzami- Marco &Seba, Alex Cotoi, David Ciente i Minelli, podczas których pracowali nad wydanym właśnie albumem.  Utwory, które znalazły się na liście to: ”Maza Jaja”, ”Heartbreaker”, ”One Reason”, ”Flashbacks”, ”You and I”, ”Beautiful Lie”, ”Gucci Balenciaga”, ”Sunset Dinner” ”Thicky”.

Jestem bardzo podekscytowana i jednocześnie zachwycona, że mogę zaprezentować Wam >>Heartbreaker<<! Ten miesiąc wypełniony był muzyką, sesjami, zabawą- kreatywny czas, który zaowocował 10 piosenkami. Mam nadzieję, że Wam się spodobają! Chciałabym podziękować wszystkim, którzy byli częścią tego szaleństwa zwanego Dance Queen’s House

powiedziała Inna

Fani mogli na bieżąco śledzić to, co się dzieje w Dance Queen’s House dzięki codziennym vlogom, które artystka publikowała na swoim koncie na YouTube.

Z ponad 3.7 miliardami wyświetleń na YouTube, rumuńska piosenkarka
 i tekściarka INNA zrewitalizowała sferę muzyki house (EDM). Artystka znalazła się także na okładkach tak prestiżowych magazynów jak: Forbes, ELLE, InStyle, Glamour, Cosmopolitan, Shape oraz współpracowała z takimi artystami jak: Flo-Rida, Pitbull, J Balvin, Yandel i Juan Magán.

Warto również zaznaczyć, że jest to pierwsza europejska piosenkarka, której utwory osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama