Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

J Balvin z najsłodszym klipem w karierze? Sprawdź „Azul”!

J Balvin przedstawia nowy singiel promujący album „Colores”. Do „Azul” powstał uroczy animowany teledysk w reżyserii Colina Tilleya.

„Azul” to już ósmy teledysk promujący wydany w marcu, odznaczony dwukrotną platyną w USA album „Colores”. Sam singiel ma status platyny. Teledysk w reżyserii Colina Tilleya przedstawia zawiłe losy dwójki bohaterów. Wszystko obserwują urocze pieski. Czy będzie happy end, a może Balvin będzie zbierał łezkę do łezki, aż stanie się niebieski? Przekonajcie się sami:

Do tej pory, promując „Colores”, artysta prezentował klipy do „Rosa”, „Verde”, „Rojo”, „Amarillo”, „Gris”, „Morado” i „Blanco” – teledyski razem zgromadziły pół miliarda wyświetleń. „Azul” w serwisach cyfrowych przekroczył już 140 mln streamów. J Balvin w ostatnich miesiącach angażował się w wiele przedsięwzięć, m.in. koncert „One World: Together at Home” czy „Trolle 2”, gdzie użyczył głosu u boku takich gwiazd jak George Clinton, Ozzy Osbourne, Mary J Blige, Kelly Clarkson i wielu innych.

J Balvin – „Colores” – lista utworów:

  1. Amarillo
  2. Azul
  3. Rojo
  4. Rosa
  5. Morado
  6. Verde
  7. Negro
  8. Gris
  9. Arcoíris
  10. Blanco
Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama