Mad-Music.pl

Jak mierzyć, to wysoko. Sprawdź nowy klip GrubSona i Jareckiego!

GrubSon_ft._Jarecki_-_Oddech_[okładka]

2872 m n. p. m., szczyt Le Boussolenc, Les Orres, francuskie Alpy – to właśnie tam powstało najnowsze wideo GrubSona. Obrazek towarzyszy chilloutowej kompozycji
DJ-a BRK pt. „Oddech”. Gościnnie w utworze, jak i w klipie, pojawia się Jarecki. Singiel jest typowym bonusem – nie znajdziemy go na płycie „Holizm”. Od 30.04 dostępny jest na MaxFloRecTV!

„Klip w Alpach? Marzenia się spełniają. Zapraszam do sprawdzenia! Pozdro!” – napisał
na swoim Fan Page’u na Facebooku właściciel wyjątkowego, funkowego głosu, Jarecki.
– Zawsze marzyliśmy o nakręceniu klipu na łonie natury, w górach. Nie myśleliśmy jednak, że od razu wylądujemy w Alpach – komentuje GrubSon. I wszystko się zgadza – w końcu promując swoją najnowszą twórczość, artysta zapraszał na „kolejny level”.

Za produkcję utworu odpowiada DJ BRK. Realizacją teledysku zajął się Michał Schwierc. Na planie zdjęciowym towarzyszyli mu: Adrian Kuciel i Piotr Seweryn. Klip nakręcono podczas imprezy SnowShow Music Fest 2015 w Les Orres.

Jaki szczyt panowie planują zdobyć kolejnym razem? Tego jeszcze nie wiemy, ale wiemy,
że na Le Boussolenc nie koniec.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!