JAX JONES po raz kolejny wprawia w imprezowy nastrój!

Jax Jones po raz kolejny wprawia w imprezowy nastrój z najnowszym singlem „Breathe”!

Po sukcesie z ostatnich singli „Instruction” i „You Do not Know Me”, nominowany do nagrody Grammy, Jax Jones, prezentuje nowy singiel„Breathe”.

Rok po premierze przebojowego numeru „You Don’t Know Me” z gościnnym udziałem nominowanej do BBC Sound of the 2017 RAYE, Jax Jonesprezentuje singiel „Breathe”!

Taneczny kawałek to gorąca propozycja na popowe playlisty i mocny kandydat na sylwestrowy przebój!

Zapowiadający się na hit utwór „Breathe” to to, co w Jax Jonesie lubimy najbardziej – imprezowy bit i mocny wokal. Tym razem brytyjski producent do współpracy zaprosił rozchwytywaną Inę Wroldsen (Calvin Harris & Disciples ‘How Deep Is Your Love’; Martin Solveig ‘Places’).

Praca z takimi artystami jak Demi Lovato i Stefflon Don była dla mnie spełnieniem marzeń, praca z Iną to spełnienie kolejnego. Ina jest nie tylko niesamowitą wokalistką, ale także jedną z najlepszych autorek piosenek. Kiedy byliśmy razem w studio, nie mogłem sobie wyobrazić nikogo innego, kto byłby w stanie dostarczyć tyle emocji, jaki jej głos oddaje w utworze. Jestem bardzo szczęśliwy, że zgodziła się być częścią tego utworu. Mam nadzieję, że wszyscy pokochają ten kawałek tak jak ja.” komentuje Jax Jones.

Czy najnowsza produkcja pobije wyniki popularności letniego singla „Instruction” z Demi Lovato i Stefflonem Donem? To się dopiero okaże. Jedno jest jednak pewne, Jax Jones z 6,5 MLN sprzedanych singli na dobre zagościł na rynku dance, a jego gwiazda bije coraz mocniej!

Koncerty:

01/12 – Electric Brixton, London
02/12 – O2 Academy, Newcastle
08/12 – The Button Factory, Dublin – SOLD OUT
09/12 – TV Studios, Glasgow
15/12 – Warehouse Project, Manchester – SOLD OUT