Mad-Music.pl

Piąty studyjny album duetu GoldFish!

Kompozytorzy, multiinstrumentaliści, wokaliści i inżynierowie dźwięku. Dominic Peters i David Poole, to muzycy w pełnym tego słowa znaczeniu. Słyną nie tylko z oryginalnych teledysków i niekonwencjonalnych live actów, ale przede wszystkim ze swojej twórczości, która przyniosła im nominację do MTV Music Awards oraz wielokrotne wyróżnienia w swoim rodzimym kraju.

Dwóch wszechstronnie utalentowanych producentów, którzy od samego początku wyznaczyli swoją własną ścieżkę do sukcesu. Ich ambitne pomysły, przyniosły cztery nagrodzone albumy i hity na światowych listach przebojów. Ale dziś pochodzący z Kapsztadu, południowoafrykański duet GoldFish, postawił sobie poprzeczkę jeszcze wyżej.

Piąty studyjny materiał zatytułowany „Late Night People”, jest niczym mapa do nowych, nieodkrytych jeszcze miejsc. Składa się z 13 różnorodnych utworów, łączących brzmienia funky, disco i dance z żywymi instrumentami, jak saksofon, gitara i pianino. Słuchając każdej kolejnej produkcji, odsłaniamy element układanki, która na koniec składa się w kalejdoskopowy, spójny obraz. Znajdziemy tu m.in. single „Deep Of The Night” i „If I Could Find”, nowe kompozycje z Soweto Kinch, Soraną czy DIMMI, a także genialny cover hitu „Little Lies”, z repertuaru grupy Fletwood Mac.

Uwielbiani za innowacyjne występy na żywo i bezczelne animowane teledyski. Dominic Peters i David Poole są gotowi, by zaprezentować światu swój najbardziej zróżnicowany album, jaki kiedykolwiek razem nagrali.

Tracklista:

 1. Late Night People (feat. Soweto Kinch)
 2. Talk To Me
 3. No One Has To Know
 4. If I Could Find
 5. Bad Luck And Trouble
 6. Little Lies
 7. Hold Your Kite (with Sorana)
 8. Just Me Now (with DIMMI)
 9. Rising Sun (with Pontifexx feat. Gustavo Bertoni)
 10. These Two Oceans
 11. Deep Of The Night (feat. Diamond Thug)
 12. Absolute Power
 13. Deep Of The Night (Submerged Mix) (feat. Diamond Thug)

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama