Jeden z najlepiej przyjętych duetów ostatnich lat, MS MR, powraca z nowym singlem „Painted”, który zapowiada ich nową płytę

image001

Jeden z najlepiej przyjętych duetów ostatnich lat, MS MR (czyli (Lizzy Plapinger i Max Hershenow), powraca z nowym singlem! „Painted” Izzy Plapinger i Maxa Hershenowa jest zapowiedzią ich drugiego albumu, którego premiera już w lipcu. Piosenki możecie już posłuchać pod spodem. Utwór dostępny jest również w sprzedaży cyfrowej m.in. TUTAJ.

 

Zespół po raz pierwszy zaprezentował kilka swoich nowych utworów na SXSW Music Festival. Po ich występie magazyn Billboard nie ma wątpliwości, że nowa płyta MS MR będzie czymś wyjątkowym – „Duet zaprezentował całkiem nowe dźwięki, które mieszają ze sobą muzykę disco z elementami hip-hopu. Ich nowe propozycje od razu przypadły do gustu tłumowi zebranemu na festiwalu, który od razu podchwyci ł melodię, śpiewając razem z nimi”.

 

MS MR zadebiutowali w 2013 roku albumem Secondhand Rapture, zdobywając 2. miejsce w zestawieniu Billboard Heatseekers Album. Z krążka pochodził przebój „Hurricane”, który ma ponad 4 miliony odtworzeń na YouTube. Rozpisywały się o nich największe światowej magazyny  – od The New York Times do VOGUE, od Pitchfork aż po USA Today. Zespół spędził swoje ostatnie dwa lata koncertując z takimi artystami jak Marina And The Diamonds, Bastille, Jessie Ware i Grouplove.

www.msmrsounds.com

www.facebook.com/msmrsounds

www.twitter.com/msmrsounds

www.instagram.com/msmrsounds

Źródło: Sony Music