Mad-Music.pl

WALK OFF THE EARTH wracają z kolorowym i roztańczonym klipem do “RULE THE WORLD” i zapowiadają nowy album – obejrzyj już teraz!

Walk Off The Earth04-small

Walk Off The Earth wracają! Niegdyś sensacja internetu, która za sprawą coveru Gotye (160 milionów odtworzeń) trafiła na usta wszystkich i rozpoczęła karierę nagrywając nie tylko nowe wersje przebojów, ale i własne autorskie kompozycje. Świetnie zaaranżowane piosenki – i towarzyszące im pomysłowe wideoklipy – przyniosły im hity „Gang Of Rhythm” i “Red Hands” do których miejmy nadzieje dołączy najnowszy singiel „Rule The World”. Teledysk do tej piosenki został nakręcony kamerami filmującymi zespoł ze wszystkich 360 stopni. Wypełniony kolorami klip i utrzymany w stylu WOTE klip zapowiada kolejny, po debiutanckim R.E.V.O., album grupy planowany na czerwiec tego roku. Teledysk do piosenki „Rule The World” można już teraz obejrzeć na VEVO. Piosenka dostępna do kupienia już w wersji cyfrowej m.in. TUTAJ.

Źródło: Sony Music

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!