Jędrzej Urbański prezentuje swój drugi autorski utwór pod tytułem „Noc”!

jędrzejnoc

Jest i on, numer czysto eksperymentalny w klimatach pop’owo – dance’owych. „Noc” to kawałek, który opowiada o tym, by każdą noc wykorzystać jak się da… Wykorzystać tak, jakby jutra miało nie być.

Jędrzej o muzyce:

Muzyka jest czymś niesamowitym, czymś co stanowi ogromną część mojego życia. Z muzyką oraz sceną jestem związany od ósmego roku życia, kiedy to pierwszy raz stanąłem w szeregach chóru. Lecz chciałbym moją miłość do muzyki przerodzić w coś więcej, przenieść ją na inny poziom, dzielić się swoją twórczością, pomysłami, wizjami i znaleźć grono odbiorców tego, co robię i co jest częścią mnie. Jestem 21 letnim studentem, który chciałby nie tylko tworzyć muzykę, ale również głosić ze sceny idee i dawać siłę tym, którzy jej nie mają. Chciałbym to robić, ponieważ sam kiedyś byłem w sytuacji takich ludzi i wiem, że nie ma na świecie nic silniejszego i piękniejszego niż muzyka.

Muzyka, która towarzyszy mi przez całe życie oraz inspiruje to niewątpliwie Pop, R’n’B oraz Dance, dlatego staram się to ujmować w swoich utworach .