„Me, Myself & I” – zobacz najnowszy teledysk G-Eazy zapowiadający jego drugi album!

Me, Myself & I_singiel artwork

“It changes though now that I’m famous
Everyone knows how this lifestyle is dangerous
[Chociaż to się zmienia teraz jak jestem sławny
Każdy wie jaki ten styl życia jest groźny]”

Najnowsza płyta G-Eazy zbliża się wielkimi krokami. Drugi krążek amerykańskiego rapera „When It’s Dark Out” ukaże się na rynku już 4 grudnia. A tymczasem wszyscy fani artysty mogą zobaczyć jego najnowszy teledysk do drugiego singla z płyty – „Me, Myself & I”, w którym gościnny udział wzięła Bebe Rexha (piosenkarka i tekściarka, autorka hitu Eminema i Rihanny – „Monster”).

W „Me, Myself & I” G-Eazy przedstawia swój punkt widzenia na sławę oraz fałszywych przyjaciół, którzy pojawiają się w momencie, kiedy znajdujesz się na samym szczycie. Za produkcję kolejnego hitu rapera odpowiada Michael Keenan.

 

Utwór dostępny w wersji cyfrowej i streaming – kliknij TUTAJ

 

Najnowszy singiel rapera to najlepszy przykład materiału, który znajdzie się na drugiej płycie rapera. Na „When It’s Dark Out” znalazły się  bezkompromisowe i  bardzo osobiste teksty. Za produkcję, poza samym G-Eazy, odpowiadają m.in. Christoph Anderson, Boi-1da, Southside, DJ Spinz, Kane Beatz oraz Remo. Te uznane w środowisku hip-hopowym nazwiska to gwarancja najlepszej jakości muzycznej.

 

Swoją debiutancka płytą „These Things Happen” (2014), G-Eazy natychmiast zdobył uznanie krytyków, fanów i … świata mody (wraz z Anją Rubik reklamował należącą do Justina Timberlake’a markę William Rast)!