Mad-Music.pl

Jennifer Hudson powraca z nowym utworem ‘Remember Me’!

Remember Me single Artwork

Charyzmatyczna, obdarzona niezwykłym głosem laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych i filmowych, Jennifer Hudson zaprezentowała najnowszy singiel „Remember Me”! Premierowe wykonanie piosenki odbyło się w programie The Voice UK, w którym artystka zasiada, jako trener.

Jennifer skomponowała utwór wspólnie z Jamie Hartmanem (współautor hitu Rag’n’Bone Man – „Human”). „Remember Me” to jednocześnie pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Hudson. Album ukaże się nakładem wytwórni Epic Records należącej do Sony Music, z którą artystka związała się w ubiegłym roku.

Jennifer o singlu:, „Jako artystka, kiedy odkrywam muzykę, z którą mocno się utożsamiam, przynosi mi to uczucie ekscytacji, której nie potrafię wyrazić słowami.  To właśnie czuję w odniesieniu do „Remember Me”. Wszystko jest tutaj wyjątkowe – od chwili tworzenia jej z Jamie po proces nagraniowy. Nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nim ze światem.”

Posłuchaj / pobierz utwórRemember Me” TUTAJ!
Jennifer Hudson, przez wielu uznawana za następczynię Arethy Franklin czy Whitney Huston, jest nie tylko docenioną aktorką (Oscar i Golden Glob za rolę w musicalu „Dreamgirls”), ale przede wszystkim wybitną wokalistką uhonorowaną m.in. statuetką Grammy. Jej dyskografię zamyka album „JHUD” z 2014 r.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!