Mad-Music.pl

Tokio Hotel – “Dream Machine” już w sklepach!

Album+Cover+-Dream+Machine-

Zespół Tokio Hotel na dobre zapisał się w historii muzyki XXI wieku: młodzi muzycy już mogą pochwalić się 7 milionami sprzedanych albumów, 70 Platynowymi i aż 160 Złotymi Płytami, do tego ponad setką przyznanych nagród w rozmaitych plebiscytach i konkursach. Ale przede wszystkim ogromną rzeszą fanów, reagująca na najsłynniejszy niemiecki electro-popowy kwartet z szaleństwem porównywanym wręcz do tego, co pół wieku temu działo się przy The Beatles.

Po kilku letniej przerwie Tokio Hotel wracają… i fundują słuchaczom jedno z największych zaskoczeń początku 2017 roku –o czym świadczy już pierwszy oficjalny elektroniczny singiel „What If”  zwiastujący nowy album formacji. Krążek „Dream Machine” ukaże się 3 marca 2017 i jak mówi frontman zespołu Bill Kaulitz – ‘To jest płyta, o nagraniu jakiej marzyliśmy całą swoją karierę. Nasz wymarzony album.” Płyta otwiera drzwi do zupełnie nowego krajobrazu dźwięków w wykonaniu Billa, Toma, Georga i Gustava – wibrującego w świetle neonów i klubowej scenografii. Mieszanka indie popu, analogowych retro-syntezatorów, nowoczesnych bitów, mocnych linii basu… z totalnym brakiem poszanowania jakichkolwiek reguł. Sam zespół świetnie bawił si podczas nagrywania “Dream Machine” – i słychać to w każdym z 10 utworów na płycie,
W ramach aktualnej trasy koncertowej Tokio Hotel odwiedzą także w Polskę – 12 kwietnia zagrają  w warszawskiej Progresji!

tracklista:
1. Something New
2. Boy Don’t Cry
3. Easy
4. What If
5. Elysa
6. Dream Machine
7. Cotton Candy Sky
8. Better
9. As Young As We Are
10. Stop, Babe

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!