Mad-Music.pl

JON BELLION WYSTAPI W POLSCE!

Bellion-DXTR-HighRes_Brian Bowen-Smith min

24 MARCA – WARSZAWA – PROXIMA

https://www.facebook.com/events/1760795164137444/

 

Pochodzący z Nowego Jorku, 26-letni artysta przedstawiany jest jako wokalista, kompozytor, raper i producent. Swoją muzyczną wszechstronność, zamiłowanie do popowych melodii i ważnych tekstów zaprezentował w debiutanckim albumie, „The Human Condition”. Płyta odzwierciedla fascynację Belliona hip-hopem, a zwłaszcza innowacyjnymi producentami takimi jak J Dilla, Kanye West, Pharrell Williams czy Timbaland.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór „Guillotine”, w którym pojawiają się motywy R&B, folku, alternatywy i hip-hopu. Artysta te odległe style muzyczne, w niesamowicie spójny sposób, łączy również w pozostałych utworach.

Warto przypomnieć, że Bellion jest kompozytorem przebojów takich jak „The MonsterEminema i Rihanny, czy „Trumpet” Jasona Derulo! Jest także znany z przeboju Zedda „Beautiful Now”.

Fani długo musieli czekać na solowy krążek artysty, jednak gdy „The Human Condition” ujrzał światło dzienne, szturmem podbił najważniejsze zestawienia muzyczne: znalazł się m.in. na 5 miejscu zestawienia Billboard, w zestawieniu TOP 20 iTunes w 10 krajach, a także na 4 miejscu TOP sprzedaży w USA. Popularność artysty pociągnęła za sobą wyprzedaną, letnią trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych, a już w marcu będziecie mogli zobaczyć Belliona na żywo w Warszawie!

Ulubiony utwór fanów “All Time Low”, który  znalazł się na szczycie listy Billboard Twitter Emerging Artists, doczekał się teledysku!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!