Mad-Music.pl

Olena – nowe odkrycie Mad-Music.pl / Premiera Apokalipsy!

OLENA - Apokalipsa

Apokalipsa to tytuł najnowszego singla Oleny. Podobnie, jak poprzedni, Demon, Apokalipsa to podróż do prywatnego świata wokalistki. Niezwykle emocjonalny tekst opowiada o relacji dwojga ludzi, w której obie strony nie mają już nic do stracenia. Olena śpiewa o emocjach, których sama doświadcza. Inspiracją do napisania utworu były Jej wspomnienia. Olena za pomocą muzyki po raz kolejny zabiera słuchacza w podróż do osobistej, magicznej krainy, między snem, a jawą.

Wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki, aranżuje swoje utwory. Kształcenie muzyczne rozpoczęła w wieku pięciu lat. Od szóstego roku życia gra na skrzypcach. Absolwentka PSM I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie skrzypiec. W grudniu 2015r. Olena zadebiutowała świątecznym singlem “Zakochaj się w Święta” wydanym przez wytwórnię muzyczną Konkol Music. Piosenka gościła na antenie m.in. Radio Zet, Rmf Fm. W 2016 roku, dzięki współpracy z Konkol Music, ukazał się Jej drugi singiel pt. “Demon. Piosenka zaistniała na playlistach największych rozgłośni radiowych w Polsce m.in. Radio Zet, Radio Eska, Rmf Fm. Teledysk grany jest przez muzyczne stacje telewizyjne takie, jak Eska Tv, 4FunTv. Olena kilkukrotnie występowała na Scenie DDTVN.

Lubi kino akcji, s-f, komedie, horrory, powieści Stephena Kinga. Jest uzależniona od obserwacji nocnego nieba, zakochana w atmosferze NYC. Jej ulubieni artyści to m.in. Freddie Mercury, Ella Fitzgerald, Marcus Miller. W dzieciństwie fanka zespołu Queen. Olena – czeska i ukraińska odmiana imienia Helena, z jęz. starogreckiego „Blask Księżyca”.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama