JUSTIN BIEBER PREMIERA NOWEGO VIDEO DO „COMPANY”!!

image001 (2)

Video do piosenki “Company” z najnowszego albumu Justina Biebera „Purpose” wyreżyserował osobisty fotograf artysty – Rory Kramer. Obrazek zawiera nigdy wcześniej niepublikowane, paradokumentalne ujęcia ujawniające kulisy pracy artysty nad jego ostatnim albumem oraz trasą koncertową.

Osobiście kocham to video za to, że szczerze opowiada o mojej ostatniej podróży, czyli procesie pracy nad albumem oraz trasą koncertową, podczas którego byłem otoczony ludźmi, z którymi uwielbiam przebywać – to było coś wyjątkowego! Jestem dumny z efektów, które razem osiągnęliśmy. To był czas świetnej zabawy ale także wytężonej pracy – co w 100% oddaje ten klip. Mam nadzieję, że moi fani polubią go tak bardzo jak ja – ponieważ to wszystko dla WAS! – wyznaje sam artysta!

JUSTIN BIEBER JUŻ 11 LISTOPADA WYSTĄPI W POLSCE W TAURON ARENA KRAKÓW!

***

JUSTIN BIEBIER – globalna super gwiazda – swój ostatni album PURPOSE wydał 13 listopada 2015 roku. PURPOSE w dniu premiery było #1 w ponad 100 krajach na całym świecie i sprzedało się w ponad 9 millionowym nakładzie. PURPOSE pobił także rekordy pod względem liczby odsłuchów w serwisach streamingowych. Trzy single z albumu były #1 w USA: “What Do You Mean” “Sorry” i “Love Yourself”. W styczniu tego roku te same 3 single zajęły odpowiednio 1, 2 i 3 miejsce w Wielkiej Brytanii – tym samym Justin Bieber wyrównał rekord samych The Beatles! W lutym tego roku Justin po raz pierwszy wygrał Grammy w kategorii: Best Dance Song for the PURPOSE track “Where Are You Now”. Justin Bieber jest pierwszym artystą, którego teledysk przekroczył 10 bilionów wyświetleń na VEVO. Justin Bieber wydał 5 albumów, które były numerem 1 oraz wystąpił w dwóch filmach: Never Say Never (2011) i Believe (2013). W 2011 roku artysta był nominowany do Grammy w kategorii Best New Artist. W 2013 Bieber otrzymał Diamentową Płytę za „Baby” – najlepiej sprzedającą się piosenkę w cyfrze (ponad 10 mln kopii).