Mad-Music.pl

Iselin Solheim – głos znany z przeboju „Faded” Alana Walkera w nowym przeboju!

iselin solheim wizard 3[4]

Głos Iselin Solheim zna chyba każdy, choć nie każdy wie, że to właśnie ją można usłyszeć w megahicie Alana Walker’a „Faded” oraz jego nowym singlu „Sing Me To Sleep”! 

Absolwentka prestiżowej szkoły Liverpool Institute for the Performing Arts, która ma już na koncie solowy debiutancki singiel „What’s Happening”, ugruntowuje swoją pozycję na skandynawskiej i światowej scenie muzycznej nowym singlem “Wizard of Us”.

Mimo namowy Sir Paula McCartneya Iselin nie kontynuowała nauki w szkole i całkowicie poświęciła się tworzeniu własnej muzyki.

„Wizard Of Us” to 3-minutowa kosmiczna folkowo-popowa podróż do muzycznego świata Iselin. To esencja jej kreatywności i unikalnego stylu. Wynik współpracy z producentem Stephenem Singer (Lotus) i pochodzącą z Kaliforni wokalistką A. Rose Jackson to magiczna muzyczna bajka, do której warto zajrzeć!

Remix do utworu przygotował niemiecki dj i producent – Charming Horses.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama