Już jest! Nowy album Honoraty Skarbek „Puzzle”!

Print

Przyjęło się mówić, że trzeci album jest wyjątkowy w karierze każdego artysty. Albo twórca odnajduje na nim swoją drogę, swój styl, albo popada w niebyt. W przypadku Honoraty jest inaczej. Ona już wcześniej znalazła swoje miejsce na muzycznej mapie. Konsekwentnie zbierała swoje kawałeczki puzzli i ułożyła z nich między innymi albumy „Honey” i „Million”, które uzyskały w Polsce status Złotej Płyty. Z tych właśnie płyt pochodzą bardzo dobrze przyjęte single „Nie powiem jak”, „Sabotaż”, „Lalalove” czy „Runaway”. Nową płytą, zatytułowaną „Puzzle”, Honorata zamyka pięcioletni etap swojej kariery, zapoczątkowując jednocześnie coś nowego.

Album „Puzzle” to 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni dwóch lat. W zestawie można znaleźć trzy piosenki, którymi Honorata podzieliła się już z fanami, czyli „GPS”, „Naga” i „Damy radę”. Jak to z pracą artysty bywa, nie zawsze było łatwo:

„Piosenki powstawały w przeróżnych etapach mojego życia, gdzie towarzyszyły mi skrajne emocje, ludzie oraz miejsca, a to wszystko inspirowało mnie do pisania poszczególnych utworów. Miałam okazję współpracować z wieloma utalentowanymi ludźmi podczas powstawania tego krążka i mam nadzieje, że z połączenia naszych wspólnych sił powstały muzyczne PUZZLE, w których każdy mój fan będzie mógł znaleźć jakiś element dla siebie” – wspomina artystka.

„Puzzle” promuje singlowa piosenka „Damy radę”. Tekst napisał jeden z najbardziej utytułowanych polskich autorów tekstów, Marek Dutkiewicz (m.in. Budka Suflera, Lombard, Varius Manx, Ewa Farna, Kombi, Lady Pank, Urszula).

Tracklista:

 1. Damy radę
 2. Biegnę
 3. GPS
 4. Morze słów
 5. Bomba
 6. Ty i ja
 7. Papieros
 8. Naga
 9. Vabank
 10. Kamikadze
 11. Wykonałam plan

GPS: https://www.youtube.com/watch?v=9dOucLa47SU
NAGA: https://www.youtube.com/watch?v=0WTeQ_MG_rw
DAMY RADĘ: https://www.youtube.com/watch?v=mLZBwNryL80

W salonach Empik oraz na empik.com album „Puzzle” dostępny w specjalnej wersji zawierającej niespodziankę – metalicznie tatuaże! Polecamy!