Premiera albumu Jordin Sparks coraz bliżej. Wokalistka ujawnia kolejne utwory z płyty!

Jordin Sparks_Right Here Right Now cover

 

Na jej najnowszy krążek trzeba było czekać blisko 6 lat, ale fani są zgodni  – jest na co czekać. Po blisko 6 latach przerwy, Jordin Sparks prezentuje swój najnowszy krążek „Right Here Right Now”, którego premiera już 21 sierpnia! Pierwszym singlem zapowiadającym album jest tytułowy utwór z płyty. Zmysłowy teledysk do piosenki możecie zobaczyć już teraz na VEVO.

Zamów album przedpremierą w wersji cyfrowej – kliknij TUTAJ. 

Aby podsycić atmosferę oczekiwania na swój nowy album, Sparks przygotowała dla swoich fanów niespodziankę – w każdy piątek, poprzedzający premierę płyty, artystka udostępnia nowe kawałki z krążka! Do tej pory dostępne są już dwa z nich – „100 Year” (kliknij TUTAJ, żeby odsłuchać) i „They Don’t Give”.

Dodatkowo wszyscy, którzy  już teraz zamówią ją na iTunes (TUTAJ), dostaną ‘od ręki’ 2 inne utwory: “It Ain’t You” oraz “Double Tap”. Krążek zawiera 14 utworów, na których gościnnie usłyszymy m.in B.o.B, 2 Chainz, Shaggy, Elijah Blake.

Jordin Sparks to amerykańska gwiazda pop i R&B, która swoją popularność zdobyła dzięki wygranej 6. edycji programu American Idol. Światową popularność zdobyła dzięki przebojowi nagranemu z Chrisem Brownem – „No Air”. Na swoim koncie ma również takie przeboje jak „One Step At A Time” oraz „Tattoo”. Jej dyskografię zamyka EP-ka #ByeFelcia z 2014 r.