Już w sobotę w Poznaniu koncert zespołu MoMo z gościnnym udziałem Mai Koman

MoMo_MajaKoman_Poznan

Zespół MoMo z gościnnym udziałem Mai Koman już w najbliższą sobotę w klubie Ptapty!

Już w najbliższą sobotę w poznańskim klubie Ptapty wystąpi zespół MoMo z gościnnym udziałem Mai Koman, nominowanej do Fryderyków 2015 w kategorii Debiut Roku.

Zespół MoMo oprócz utworów z debiutanckiego krążka pt. MoMo, przygotował niespodziankę poznańskiej publiczności. Wspólnie z Mają Koman MoMo wykona dwa utwory w duecie. Jeden z repertuaru Koman, jeden z repertuaru MoMo.

Co ciekawe, próby przed koncertem odbywało się przez internet. Efektów tej zaskakującej współpracy będziemy mogli posłuchać już w najbliższą sobotę 14 marca 2015 o godzinie 21:00 w poznańskim klubie Ptapty (ul. 27 Grudnia 8/10).

Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) można nabyć na stronie https://www.biletomat.pl/koncerty/momo-maja-koman-1839/

Bilety można kupić także w dniu koncertu w klubie w cenie 15 zł.

Zapraszamy!

 

Zespół MoMo:

Zespół MoMo działa od pięciu lat i „zakwaterował się” w nurcie muzycznym artpop. Od wydania debiutanckiej płyty pt. MoMo, zespół zbiera pochlebne opinie wśród dziennikarzy muzycznych. Piotr Metz docenił ich za teksty, zabawę gatunkiem i za dobrą, przemyślaną produkcję, a Piotr Stelmach (także z radiowej Trójki) powiedział o nich: „Ania Ołdak i Michał Marecki nagrali świetną, popową płytę. To muzyka, której polskich reprezentantów w ostatnich latach trudno obronić, ale w Ich przypadku staję w pierwszym szeregu jako lobbysta”.

Od początku  istnienia MoMo przykłada ogromną wagę do warstwy tekstowej, która – jak określa zespół – jest zadziorna i intrygująca. Do współpracy nad utworami udało im się zaprosić jednych z najbardziej cenionych obecnie tekściarzy: Annę Saraniecką (autorka tekstów piosenek Renaty Przemyk), Radosława Łukasiewicza (lider zespołu Pustki), tegorocznego laureata Paszportu Polityki PabloPavo, Jana Piętkę oraz Igara Spolskiego. Teksty okraszone są muzyką, która łączy takie gatunki jak ambitny pop, nowoczesne elektro, klasyczne ska i indie.

Oprócz pracy nad nowym krążkiem Ania Ołdak stworzyła odrębny projekt muzyczny NeoMoMo, w którym występują artyści reprezentujący różne środowiska muzyczne. W pierwszej odsłonie mogliśmy posłuchać Meli Koteluk i Mariki, które wykonywały swoje utworu w duecie przy akompaniamencie harfy, wiolonczeli oraz instrumentów perkusyjnych.

MoMo powołali do życia wokalistka Ania Ołdak oraz producent Michał Marecki.

www.facebook.pl/MoMoMusicPL

www.youtube.com/user/momomusicVEVO

Maja Koman:

Maja Koman to wszechstronna, multimedialna artystka z Poznania. Komponuje, śpiewa, pisze. Muzyką i śpiewem zarażona – od dziecka. Gra na wszystkim co ma pod ręką, od dłuższego czasu jest to głównie ukulele.

„kobieta o wielu twarzach”
„szatan o anielskim głosie”

Muzykę doprawia oryginalnymi klipami, intrygującymi zdjęciami i ciekawymi strojami również jej autorstwa. Tworzy z pasją, pomysłem i konsekwencją czego wynikiem jest jej debiutancka płyta pt.: „Pourqoui pas”, czyli „dlaczego nie”; wydana nakładem Warner Music Poland. Zaczepna, zadziorna, z pazurem ale i wzruszajaca i melanholijna.

www.majakoman.com