K2: Autor hitu „1 moment” szykuje nowy klip. Premiera już we wtorek!

K2 na scenie klubu jazzowego

Już 31.03 o godz. 19 na MaxFloRecTV trafi najnowszy klip K2. Wideo towarzyszyć będzie utworowi „Jutro nadchodzi zawsze”, który znajdzie się na 2. solowym krążku artysty. – To spontaniczny, eksperymentalny kawałek w gitarowej konwencji – zapowiada raper. Tego nie możecie przegapić!

Blisko 30 mln odsłon na YouTubie w 10 miesięcy od premiery, 4. miejsce w rankingu najchętniej oglądanych klipów wśród polskich użytkowników YouTube’a w 2014 r., pierwsze miejsca na listach przebojów w kraju i za granicą. Tak napisać można tylko o jednym singlu – „1 momencieK2 i Buki. Utwór promował debiutancki krążek K2 zatytułowany „Anatomia” (kliknij, aby sprawdzić album: http://goo.gl/wNKj1w).

Niedługo po legalnym debiucie z przytupem K2 pojawił się gościnnie obok takich artystów, jak: L.U.C, Krystyna Prońko i Mesajah w singlu pt. „W związku z tym”. W 4 miesiące wideo wyświetlono ponad 3,5 mln razy. Utwór ewidentnie podbił serca słuchaczy, co widać było choćby po radiowych listach przebojów.

Dla debiutanta takie sukcesy to zarazem brzemię. K2 postawił sobie poprzeczkę wysoko. Jednocześnie jednak nie osiadł na laurach, co w historii szeroko pojętej muzyki rozrywkowej na rodzimym rynku zdarzało się niejednokrotnie. Artysta rozpoczął prace nad 2. solową płytą. Jej zwiastunem będzie singiel, którego tytuł adekwatnie odnosi się do całości prezentowanej historii. – Mój nowy utwór traktuje o nieustannym odkładaniu realizacji planów na później – mówi K2. – Jest lekki i przyjemny, w odróżnieniu od 95 proc. mojej twórczości, która jest raczej mroczna i niełatwa. Jego atmosferę dodatkowo podkręca klip,
ale tu nic więcej nie mogę zdradzić. Zapraszam na premierę! – dodaje.

Jutro nadchodzi zawsze” już w najbliższy wtorek, 31.03, o godz. 19 na kanale MaxFloRecTV. Więcej szczegółów szukajcie w wydarzeniu na Facebooku MaxFloRec (kliknij, aby przejść: http://goo.gl/YC92qX).

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)