THREE DAYS GRACE – hardrockowa formacja prezentuje lyric video do trzeciego singla

9524d1a414890f65af50

Fani amerykańskiej grupy rockowej Three Days Grace doczekali się kolejnego singla z nadchodzącego albumu „HUMAN”.  „Human Race” to trzecia propozycja promująca najnowszy album Amerykanów.

Płyta Three Days Grace dostępna w sprzedaży już od 7 kwietnia 2014. Krążek dostępny jest również w wersji cyfrowej, której premiera odbędzie się 30 marca. Możecie ją zamówić między innymi TUTAJ.

Krążek HUMAN to pierwsza płyta Three Days Grace z nowym wokalistą, Mattem Walstem. Przy tworzeniu tego albumu muzycy postanowili wrócić do swoich korzeni i „odzyskać to poczucie współpracy jako zespołu, wydobywając z siebie nawzajem jak najlepsze pomysły” skomentował pracę nad albumem Neil Sanderon, perkusista zespołu. Do współpracy nad krążkiem zaprosili producenta Gavina Browna, który był współodpowiedzialny za sukces ich debiutanckiego płyty „Three Days Grace” z 2003 roku. „Gavin był dużą częścią grupy na początku naszej działalności i poczuliśmy, że to odpowiedni moment, aby wrócić do tych dni, kiedy przybijaliśmy sobie piątki, trzymając gitary w rękach” dodaje Sanderson. Materiał powstawał cały 2014 rok, pomiędzy licznymi koncertami zespołu. Nad jego ostatecznym brzmieniem czuwali Nick Raskulinecz i Chris Lorde Alge.

Źródło: Sony Music