Mad-Music.pl

Kaja Paschalska powraca z nowym singlem!

Najnowszy i długo oczekiwany singiel Kai Paschalskiej ma właśnie swoją premierę! Do nagrania zatytułowanego „Karma” powstał także teledysk.

Piosenka stanowi całkiem nową muzyczną odsłonę dorosłej Kai Paschalskiej. Utwór zapowiada płytę artystki, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na wydawnictwo złoży się w sumie dwanaście nagrań, w tym dwa akustyczne. Wszystkie piosenki powstały we współpracy z producentem Andrzejem „Fonai” Pieszakiem.

Album utrzymany będzie w klimacie alternatywnego, nowoczesnego popu. Za kompozycje linii melodycznych, tworzenie harmonii, aranżacje oraz wykonanie chórków, teksty w języku polskim i angielskim odpowiedzialna jest sama Kaja. Ma ona także ostateczne zdanie decydujące o brzmieniu każdej z zawartych na krążku kompozycji.

„Lata pracy nad sobą i kształcenia się w kierunku muzycznym zaowocowały właśnie tym nowym projektem. Długo na to czekałam. To ‘dojrzała’ ja. Dumna z siebie. Kobieta, nie dziewczynka. Wokalistka, a nie śpiewająca aktorka. Ten projekt to moje prawdziwe emocje i moja ciężka praca. Nad techniką, pewnością siebie, w końcu nad odnalezieniem w sobie odwagi, żeby realizować konsekwentnie swoje marzenia. To jest to co kocham i to jest mój moment, żeby podzielić się tym z innymi” – mówi Kaja.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama