Karin Ann i Macca Wiles we wspólnym utworze!

Słowacka artystka pop Karin Ann przedstawia nowy singiel „sociopathic” we współpracyze wschodzącą brytyjską gwiazdą Macca Wiles. Utwór ten to muzyczna perełka przekraczająca granice popu, idealnie łącząca trapowe beaty Macca z dark popem Karin Ann.

Wyjątkowa melodia i elektroniczne dźwięki podkreślają tekst utworu, mówiący o toksycznych relacjach, w którym Karin Ann i Macca oferują wsparcie i pocieszenie.

sociopathic opowiada o związkach. O tym, co może się wydarzyć, kiedyś coś pójdzie nie tak, a sama relacja przyniesie ból i emocjonalną traumę dla obydwu stron

Karin Ann

Zawsze chciałem opowiadać historie, a przez śpiew można przekazać wiele emocji. W moich utworach skupiam się na sprawach, o których często inni boją się rozmawiać- w strachu przez pokazaniem swojej wrażliwości

Macca Wiles

Nastoletnia Karin Ann staje się rozpoznawalna już nie tylko w Europie, ale i poza jej obszarami. Jej, skłaniające do myślenia klipy, zgromadziły niemal 2 miliony wyświetleń na Youtube, poruszając szeroki zakres tematów, jak chociażby: równość płci (“babyboy”), toksyczne życie i miłość (“3AM”), czy zdrowie psychiczne (“I year for agony”).

Karin Ann tworzy muzykę, przy pomocy której chce przekazywać i poruszać ważne tematy.

Chciałabym być postrzegana jako ktoś więcej niż tylko piosenkarka. Jest przecież tyle problemów, o których trzeba głośno mówić”

zakończyła artystka