Fot. Materiały prasowe

Karo Szczurowska – premiera singla „Czekam na znak”

Karo Szczurowska prezentuje swój nowy klip do utworu „Czekam na znak”.

Karo Szczurowska to 17-letnia wokalistka, która zachwyciła swoim talentem widzów pierwszej edycji The Voice Kids. Po programie ukazały się jej dwa single: „Uwierz mi” i „Ponad wszystko”.

17 lipca premierę miał klip do utworu „Czekam na znak”. Za tekst i kompozycję odpowiada Karo Szczurowska. Produkcją utworu zajął się Grzegorz Stasiuk. Teledysk do utworu wyreżyserował Dawid Ziemba.

 Młoda artystka bardzo dojrzale tłumaczy przesłanie swojej piosenki.

Karo Szczurowska

„Czekam na znak” można interpretować na wiele sposobów. Dla jednych to piosenka o szukaniu upragnionej miłości, tęsknocie,  a dla innych to utwór po prostu o szukaniu samego siebie. Często boimy się co stanie się gdy powiemy „tak”, mamy w głowie masę konsekwencji. A czas upływa a my nie potrafimy podjąć żadnej decyzji… Mimo gorszych chwil na drodze do szukania siebie zasadniczą rzeczą jest to byśmy potrafili docenić to co mamy i umieli cieszyć się każdą beztroską chwilą … I próbowali czytać znaki, jakie dają nam ludzie dookoła, bo być może dzięki nim dokonamy dobrych wyborów…”

Karo Szczurowska pochodzi z Przenoszy w powiecie Limanowskim.  Gra na skrzypcach i fortepianie. Uczy się w Krakowie w liceum ogólnokształcącym i marzy o tym, aby zostać lekarzem. Ale     jednocześnie chce dalej rozwijać się jako wokalistka i kompozytorka. Jej debiutancki album w stylu pop i funk ukaże się jesienią tego roku.