Kaśka Sochacka wydaje pierwszy album live!

Kaśka Sochacka na scenę muzyczną wbiła się szybko i głośno – mocny debiut sprawił, że praktycznie od razu trafiła do topki artystów w kraju, jej koncerty wyprzedają się w trybie natychmiastowym a płyty trafiają na podium list sprzedażowych. Potwierdza tę regułę album Live, który zwojował między innymi Empik. 

Dwupłytowy album wokalistki zawiera nagrania z czterech koncertów trasy w 2022 roku. Na „Live” składają się piosenki z dwóch pierwszych płyt krakowskiej wokalistki.

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy koncertowy, dwupłytowy album Kaśki Sochackiej. Na płytach znajdzie się 17 piosenek, które pochodzą głównie z zarejestrowanego koncertu we Wrocławiu w Centrum koncertowym A2 – 19 listopada 2022 roku. Uzupełniają go pojedyncze piosenki z koncertów w Gdańsku i Krakowie.

W 2022 roku odwiedziliśmy z zespołem ponad 70 miast, zagraliśmy 100 koncertów, przejechaliśmy 29 542 km i gdybyśmy poruszali się wzdłuż równoleżnika, który przechodzi przez środek Polski, okrążylibyśmy Ziemię z zapasem. Spotkaliśmy 109 000 z Was – nie pomieściłby Was stadion Camp Nou w Barcelonie! To była ekstra przygoda i wielka przyjemność. Dzięki!