Kayah & Bregovic/O.N.A./Brodka/Smolik – pierwszy raz na winylu!

Wielka gratka dla wszystkich fanów płyt winylowych – najlepsze polskie płyty ostatnich lat wydane na czarnym krążku.

Płyty winylowe to z pewnością jeden z największych powracających trendów ostatnich lat. Z każdym dniem liczba ich fanów rośnie, w związku z tym Sony Music Poland postanowiło wydać na czarnym krążku jedne z największych polskich bestsellerów ostatnich lat. Wśród nich znalazły się m.in. albumy Brodki, Smolika, Kayah & Bregović oraz O.N.A.

Sprzedaż płyt rusza już 6 marca 2015 roku. Do 7 kwietnia dostępne będą one dostępne jedynie w sieciach sklepów Empik oraz w sklepie internetowym Empik.com. W specjalnie przygotowanej ofercie znajdują się takie wydawnictwa jak:

Brodka – Album

Pierwszy studyjny album Moniki Brodki. Przy jego produkcji pomagali m.in. Bogdan Kondracki i Ania Dąbrowska. Na płycie znalazły się m.in. covery takich przebojów jak „Dream” Ala Greena, „Inner City Blues” Marvina Gaye’a czy też „It Ain’t Over” Lenny’ego Kravitza.

Brodka – Moje Piosenki

Album wydany w 2006 roku, który w szybkim czasie stał się jedną z najlepiej sprzedających się płyt. Brodka udowodniła tym krążkiem, że sukces jej debiutanckiego „Albumu” nie był jednorazowy. Wydawnictwo promował hitowy utwór „Znam Cię na pamięć”.

Smolik – Smolik

Uważany za pierwszy na polskim rynku muzyczny album w kategorii ambitnego popu. W nagraniach debiutanckiego solowego albumu Andrzeja Smolika wzięli udział m.in.: Novika, Larry Ugwu, Bogdan Kondracki czy Artur Rojek.

Smolik – Smolik 2

Drugi solowy album Andrzeja Smolika. Znalazło się na nim 12 melodyjnych kompozycji. W nagraniach wystąpili: Novika, Mika Urbaniak oraz Artur Rojek. Singlem promującym album był utwór „Who Told You”.

Kayah & Bregović – Kayah & Bregović

O tym duecie mówiło się latami. Połączenie współczesnego popu z polskim i bałkańskim folklorem zaowocowało powstaniem takich przebojów jak „Prawy do lewego” czy „Śpij kochanie, śpij”. Album ten uznawany jest za jeden z najlepszych krążków ostatnich lat.

O.N.A. – Best Of Vol. 1 & Best Of Vol. 2

Pierwsza i druga część podsumowania muzycznego rockowego zespołu O.N.A., a na nich m.in. „Kiedy powiem sobie dość”, „Krzyczę – Jestem”, „Nienawidzę”, „Mrok”, „Niekochana”. Są to specjalne wydania albumów, dostępne wyłącznie na płycie winylowej. Pozycje obowiązkowe dla każdego kolekcjonera.

Źródło: Sony Music