Fot. materiały prasowe

„Keep It Low” to utwór, który wprawi Cię w dobry nastrój!

Historia dwóch osób, które się w sobie zakochują, i które się przyciągają – jak bratnie dusze. Jak yin i yang, jak ketchup i frytki.”  Tak romantyczną opowieść ukrytą za swoim debiutanckim singlem opisuje MARTIS.

To utwór, który wraz z charakterystycznym gwizdem i wyjątkowym animowanym klipem zostaje w głowie na długo! “Keep It Low” to idealny numer na ciepłe, letnie dni od niezwykle sympatycznego piosenkarza i teściarza o  charakterystycznym, niepowtarzalnym głosie.

Miłość to piękna rzecz. Czasami jednak może stać się bardzo skomplikowana, kiedy to serce jest gotowe na podjęcie ryzyka, ale rozum ma co do tego duże wątpliwości. To fakt, którego artysta jest aż nazbyt świadomy, o czym opowiada w swoim debiutanckim singlu “Keep It Low”.

MARTIS, który jest pół Włochem, od dziecka rozwijał w sobie zamiłowanie do miłości pełnej pasji, ale i małego, niewinnego dramatu od czasu do czasu. Po swoim drugim rodzicu odziedziczył jednak także upodobanie do historii miłosnych przegryzanych frytkami i wzruszających popowych piosenek.

W swoim pierwszym singlu MARTIS łączy radosną, porywającą melodię pop z organicznymi elementami folkowymi i słodko-gorzkim wokalem. To wszystko składa się na zwiewne, lekkie i przyjemne brzmienie utworu, który nawołuje do podejścia do życia z dystansem.