Mad-Music.pl
fot/Materiały prasowe

Khalid i Disclosure stworzyli kolejny przebój! Posłuchaj “Know Your Worth”

 
TAG -->

“Know Your Worth” to drugi wspólny utwór Khalida i brytyjskiego duetu Disclosure – artyści stworzyli już razem międzynarodowy przebój “Talk”, który podbił listę Billboardu.

Khalid został niedawno wybrany przez magazyn Time jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie w 2019 roku. Jego drugi album “Free Spirit”, wydany w kwietniu, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Top 200 oraz został przesłuchany ponad 5,3 miliarda razy, ponawiając sukces pierwszej płyty „American Teen”. W krótkim czasie stał się prawdziwym zjawiskiem w świecie popu – jak określił go Rolling Stone. Ponad 16 miliardów streamów na całym świecie, współpraca z Billie Eilish, Shawnem Mendesem i Marshmello oraz liczne nagrody, którym obsypano artystę – m.in. American Music Awards, Billboard Music Award i Teen Choice Award – pokazują, jaką pozycję ma na muzycznym rynku ten 21-latek.

Bracia Guy i Howard Lawrence zaczęli tworzyć muzykę jako nastolatkowie. Dzisiaj Disclosure to jedna z najsilniejszych marek w świecie muzyki tanecznej. Producenci okrążyli glob już kilkanaście razy, zagrali na scenach największych festiwali, w tym na Glastonbury oraz Reading & Leeds. W Polsce zobaczyć można było ich m.in. na Open’er Festival i w ubiegłym roku na Fest Festival. „Know Your Worth” otwiera kolejny obiecujący rok w karierze duetu, który ogłosił już swój udział w festiwalach takich jak Coachella, Primavera i Lovebox.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama