fot/Materiały prasowe

Khalid i Disclosure stworzyli kolejny przebój! Posłuchaj „Know Your Worth”

„Know Your Worth” to drugi wspólny utwór Khalida i brytyjskiego duetu Disclosure – artyści stworzyli już razem międzynarodowy przebój „Talk”, który podbił listę Billboardu.

Khalid został niedawno wybrany przez magazyn Time jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie w 2019 roku. Jego drugi album „Free Spirit”, wydany w kwietniu, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Top 200 oraz został przesłuchany ponad 5,3 miliarda razy, ponawiając sukces pierwszej płyty „American Teen”. W krótkim czasie stał się prawdziwym zjawiskiem w świecie popu – jak określił go Rolling Stone. Ponad 16 miliardów streamów na całym świecie, współpraca z Billie Eilish, Shawnem Mendesem i Marshmello oraz liczne nagrody, którym obsypano artystę – m.in. American Music Awards, Billboard Music Award i Teen Choice Award – pokazują, jaką pozycję ma na muzycznym rynku ten 21-latek.

Bracia Guy i Howard Lawrence zaczęli tworzyć muzykę jako nastolatkowie. Dzisiaj Disclosure to jedna z najsilniejszych marek w świecie muzyki tanecznej. Producenci okrążyli glob już kilkanaście razy, zagrali na scenach największych festiwali, w tym na Glastonbury oraz Reading & Leeds. W Polsce zobaczyć można było ich m.in. na Open’er Festival i w ubiegłym roku na Fest Festival. „Know Your Worth” otwiera kolejny obiecujący rok w karierze duetu, który ogłosił już swój udział w festiwalach takich jak Coachella, Primavera i Lovebox.