Mad-Music.pl

Kim jest Mr. Brown? Czyli nowy klip od BEMY!

 
TAG -->

Informacje o BEMY ostatnio ucichły, ale nic bardziej mylnego – zespół wrócił właśnie z nowym singlem opatrzonym teledyskiem. Nowy singiel to również nowe brzmienia, zupełna niespodzianka dla fanów polsko–francuskiej grupy! 

O bandzie zrobiło się głośno za sprawą muzycznego talent show, w którym zajęli dobre drugie miejsce. Wkrótce po tym zespół zniknął, by skupić się na produkcji debiutanckiego albumu. Grizzlin’, bo taki tytuł miało wydawnictwo, skupiało w sobie indierockowe brzmienia, lekkie teksty i dźwięki, które natychmiast zapadały w pamięci. Od tego czasu band regularnie promował utwory, ale nie spoczął na laurach – w międzyczasie tworzyła się, i wciąż tworzy, druga płyta.

Mr. Brown to pierwszy singiel zapowiadający nowości od braci Rosinskich – to także zupełnie nowe brzmienia i nowa odsłona. Tym razem rockowe granie odeszło na rzecz folkowych, popowych dźwięków. To na pewno niespodziewana zmiana dla fanów zespołu, ale jak dobra! Pomocy przy realizacji teledysku udzielili między innymi uznany producent Bogdan Konracki i reżyser, Łukasz Gutt.

 

BEMY wkrótce usłyszeć będzie można m.in. na koncercie w Chałupach czy Fest Festiwalu.


BEMY na Facebooku

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama