Kim jest Mr. Brown? Czyli nowy klip od BEMY!

Informacje o BEMY ostatnio ucichły, ale nic bardziej mylnego – zespół wrócił właśnie z nowym singlem opatrzonym teledyskiem. Nowy singiel to również nowe brzmienia, zupełna niespodzianka dla fanów polsko–francuskiej grupy! 

O bandzie zrobiło się głośno za sprawą muzycznego talent show, w którym zajęli dobre drugie miejsce. Wkrótce po tym zespół zniknął, by skupić się na produkcji debiutanckiego albumu. Grizzlin’, bo taki tytuł miało wydawnictwo, skupiało w sobie indierockowe brzmienia, lekkie teksty i dźwięki, które natychmiast zapadały w pamięci. Od tego czasu band regularnie promował utwory, ale nie spoczął na laurach – w międzyczasie tworzyła się, i wciąż tworzy, druga płyta.

Mr. Brown to pierwszy singiel zapowiadający nowości od braci Rosinskich – to także zupełnie nowe brzmienia i nowa odsłona. Tym razem rockowe granie odeszło na rzecz folkowych, popowych dźwięków. To na pewno niespodziewana zmiana dla fanów zespołu, ale jak dobra! Pomocy przy realizacji teledysku udzielili między innymi uznany producent Bogdan Konracki i reżyser, Łukasz Gutt.

 

BEMY wkrótce usłyszeć będzie można m.in. na koncercie w Chałupach czy Fest Festiwalu.


BEMY na Facebooku