KIWI zaprasza do swojego świata i prezentuje „Pętlę”!

KIWI – krakowska artystka odkryta w ramach akcji FONOBO Pitcher, debiutuje! Jej pierwsza długogrająca płyta nosi tytuł “Pętla” i ukazała się nakładem FONOBO Label. Wraz z albumem, artystka wypuszcza również singiel zatytułowany “Pan ten” oraz teledysk promujący wydawnictwo. Album już teraz dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz w sprzedaży fizycznej.

KIWI prezentuje długo wyczekiwany album “Pętla”! Debiutancka płyta artystki to jedenaście pełnych emocji kompozycji, będących zapisem myśli zapętlających się od dłuższego czasu w jej świadomości. Piosenki dotykają tematów, które za nic nie chcą opuścić jej głowy i cały czas ją nawiedzają. Każdy z utworów opowiada całkowicie inną historię i dotyka różnych, powracających w myślach autorki kwestii. KIWI w charakterystycznym dla siebie stylu hipnotyzuje i czaruje słuchaczy nietuzinkowym głosem i muzycznymi aranżami.

Każda piosenka opowiada o czymś innym i dotyka innej części mnie. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej również część siebie.

mówi KIWI

Na albumie znajdziemy dobrze znane single – “Tańcz”, “Monochrom, “Plagiat” oraz “Duch”, jak również niepublikowane dotąd numery. Kolejnym utworem promującym wydawnictwo jest piosenka “Pan ten”, do której teledysk już teraz dostępny jest na kanale YouTube wydawcy.

Album dostępny jest w całości we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na kanale FONOBO Label na YouTube. Każdemu z utworów towarzyszą wizualizacje nawiązujące do przeplatającego się motywu pętli.

Autorką większości kompozycji oraz tekstów, które znajdziemy na albumie “Pętla” jest KIWI, a za ich produkcję odpowiedzialny jest duet SARAPATA. Wyjątek stanowią utwór “Wyblakłe”, którego tekst powstał we współpracy z Paulą Romą oraz muzyka do piosenki “Plagiat”, której autorem jest SARNULA.

KIWI – koncerty premierowe

KIWI zagra materiał z płyty na żywo! Dzień po premierze, czyli w sobotę (29.01) artystka wystąpi w krakowskim klubie Alchemia, a dzień później da premierowy koncert w warszawskim BARdzo bardzo.

KIWI – kto to?

Pod pseudonimem KIWI kryje się Wiktoria Nazarian, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Krakowa. Ma w sobie pół krwi polskiej i pół ormiańskiej. Zanim rozpoczęła solową karierę była częścią projektu Out Of The Box, który współtworzyła z Mateuszem Frankiewiczem z Hyper Son. Swój pierwszy singiel pt. „Zatraceni” wydała w ramach projektu FONOBO Pitcher. Kontynuując współpracę z FONOBO Label wypuściła EPkę „Nocą”. Po drodze artystka została doceniona przez Spotify, a teraz debiutuje albumem “Pętla”, który promuje singlami “Tańcz”, “Monochrom”, “Plagiat”, “Duch” oraz “Pan ten”. Mówi, że najpiękniejsze rzeczy powstają, kiedy zamknie się sam na sam z Abletonem w swoim pokoju. Uwielbia połączenie delikatnego wokalu z elektronicznym brzmieniem. Tworzy piosenki, które łapią za serce i hipnotyzują słuchacza.

KIWI w Internecie: