Mad-Music.pl

“Know” – nadchodzi szósty album Jasona Mraza!

 
TAG -->

Pierwszą zapowiedzią szóstego już wydawnictwa był singiel Have It All – wtedy nikt jeszcze nie znał ani tytułu albumu ani przewidywanej daty premiery. Wraz z wydaniem kolejnego singla, Unlonely, muzyk zdradził zarówno jaką nazwę nadał krążkowi jak i dzień trafienia do sprzedaży!

Do sieci trafił drugi utwór Jasona Mraza, który zapowiada kolejny krążek w jego karierze. Nie da się ukryć, że Know będzie wyjątkowym wydawnictwem – obydwa single to nic innego jak pozytywne dźwięki, z jeszcze weselszym przesłaniem.

Pierwszy z nich, Have It All, odbił się głośnym echem na całym świecie – bije rekordy popularności na wszelkich playlistach i serwisach streamingowych. Unlonely wpada w ucho, a od głosu Mraza nie da się oderwać – czy kolejny utwór muzyka powtórzy historię?

Unlonely pojawi się na szóstym już albumie Jasona o tytule Know – wydawnictwo trafi do sprzedaży 10 sierpnia bieżącego roku, a przedsprzedaż ruszyła już teraz. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych Ameryki będą mieli również przyjemność zobaczenia, jak wyglądał proces tworzenia płyty – do kin trafi film dokumentalny Jason Mraz – Have It All The Movie.


Więcej:

Jason Mraz na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama