Kolejna niespodzianka od Adama Lamberta. Ghost Town niekwestionowanym hitem!

Ze swoim najnowszym albumem „The Original High” Adam Lambert nareszcie uzyskał status popowej gwiazdy, na który pracował ciężko latami. Jego przebojowy singiel „Ghost Town” w serwisie YouTube obejrzano do tej pory ponad 10 milionów razy, piosenka jest hitem w rozgłośniach radiowych na całym świecie, a Polscy słuchacze apelują, by wokalista ponownie odwiedził nasz kraj. Adam przygotował kolejną niespodziankę dla fanów. Jest to zestaw remiksów hitu „Ghost Town”.

AL_TheOriginalHigh_S

Do cyfrowej sprzedaży trafiło właśnie sześć remiksów „Ghost Town”. Ich autorami są: Tritonal, Dave Winnel, Blood Diamonds, Steven Redant, KREAM oraz Unlike Pluto. Remiksy można zamawiać na tej stronie: https://itunes.apple.com/pl/album/ghost-town-remixes-ep/id998028992?app=itunes&ign-mpt=uo%3D4.

Kawałek, jak i płyta, spotkały się z doskonałymi recenzjami. Prestiżowy „New York Times” napisał o „Ghost Town”, że to: „Najlepszy singel Lamberta ze wszystkich wydanych do tej pory”. „Lambert prezentuje na płycie imponujące możliwości wokalne i deephouse’owe beaty przyjazne antenie radiowej” – pisał z kolei o płycie „Rolling Stone”.

Do piosenki powstał wideoklip, który wyreżyserował Hype Williams (m.in. Kanye West, Will Smith, Busta Rhymes).

 

W lutym 2015 roku Adam Lambert wystąpił w Polsce z grupą Queen. Polscy fani rozpoczęli jakiś czas temu akcję, której celem jest spowodowanie, by artysta wystąpił u nas ponownie, tym razem solo. Polem działania są social media, konkretnie Facebook i Instagram. O postępach akcji można czytać na Facebooku (https://www.facebook.com/pages/AdamLamberteu/163078160410792?sk=timeline) i Twitterze (https://twitter.com/AdamLambert_PL).

Dodajmy na koniec, że Adam zaprosił do nagrań trzeciej płyty gości. W piosence „Rumors” słychać szwedzką wokalistkę i kompozytorkę Tovę Lo (Ebba Tove Elsa Nilsson). Z kolei w „Lucy” pojawia się doskonale znany Lambertowi Brian May z Queen.

Zawartość płyty “The Original High”:

 1. Ghost Town
  2. The Original High
  3. Another Lonely Night
  4. Underground
  5. There I Said It
  6. Rumors (featuring Tove Lo)
  7. Evil in the Night
  8. Lucy (featuring Brian May)
  9. Things I Didn’t Say
  10. The Light
  11. Heavy Fire
  12. After Hours (tylko na edycji deluxe)
  13. Shame (tylko na edycji deluxe)
  14. These Boys (tylko na edycji deluxe)