Szalona i niekonwencjonalna Elliphant zapowiada premierę debiutanckiej płyty – Living Life Golden!

image004Świat popu potrzebuje Elliphant” – Noisey

To nie jest typ piosenkarki, która może pozostać w artystycznej stagnacji na dłużej niż kilka chwil” – Blackbook Magazine

Na tę wiadomość czekali jej fani na całym świecie! Szalona, niekonwencjonalna, nie dająca się zamknąć w ściśle określonych ramach muzycznych… Serca polskiej publiczności zdobyła m.in. podczas swojego ostatniego występu na Opener Festival 2015 (zobacz wywiad dla Onet.pl). Elliphant to z pewnością jedna z najbardziej intrygujących artystek swojego pokolenia. Od czasu jej debiutu na rynku muzycznym w 2012, młoda Szwedka wydała  dwie świetnie przyjęte przez krytyków EPki. Teraz przyszła pora na jej debiutancki album – „Living Life Golden”.

Elliphant rozgłos i uznanie przyniosły hity: „Only Getting Younger” feat. Skrillex oraz „One More” feat. MØ. Na swoim koncie ma współpracę z największymi światowymi producentami, a wśród nich zdobywcy i nominowani do nagrody GRAMMY – Skrillex, Dr Luke, Diplo, Joel Little (odpowiedzialny za sukces albumu Lorde) oraz Major Lazer.

Płyta „Living Life Golden” ma ukazać się 25 września 2015. Na krążku znajdzie się najnowszy singiel Elliphant „Love Me Badder”, do którego teledysk możecie obejrzeć pod spodem.