Krzewy kolejny raz zachwycają! Singiel „Naprawdę” już dostępny!

Krzewy wracają z nowym singlem! Artyści zadebiutowali w zeszłym roku doskonale przyjętym utworem “Tamte dni”. Kontynuując współpracę z FONOBO Label, dzielą się numerem “Naprawdę”, który jest zapowiedzią ich debiutanckiego wydawnictwa.

Krzewy to duet muzyczny, który powstał z fascynacji akustycznymi brzmieniami i oszczędną produkcją. Tworzą go Ewa Zaborowska – autorka tekstów i melodii, oraz – odpowiedzialny za warstwą muzyczną, produkcję i miks – Paweł Sulewski. W swoich utworach łączą minimalistyczną formę i dużą dawkę emocji. Inspirują się codziennymi przeżyciami, naturą, filmami oraz wszystkim, co proste i naturalne.

Duet zadebiutował w czerwcu zeszłego roku singlem “Tamte dni”. Numer zachwycił polską publiczność podbijając serwisy streamingowe i zapewnił Krzewom udział w nadchodzącym festiwalu NEXT FEST w Poznaniu. Debiutancki utwór wydany został w ramach akcji FONOBO Pitcher, która skierowana jest do wchodzących na scenę muzyczną artystów.

Kontynuując współpracę z FONOBO Label, Krzewy dzielą się dziś swoim kolejnym singlem. Piosenka “Naprawdę” to impresja na temat momentu na skraju snu i jawy. Las nocą to dziwne, surrealistyczne miejsce. Dobiegają cię zagadkowe dźwięki, otoczenie zmienia kolory. Nie wiesz, czy to, czego doświadczasz jest realne, czy może kreuje to twoja wyobraźnia – komentuje Ewa – autorka tekstu. Klimat rodem z Twin Peaks, zaprasza do zagłębienia się w zakamarki własnej podświadomości – dodaje