Mad-Music.pl

KYGO ujawnia szczegóły debiutanckiej płyty „CLOUD NINE”!

 
TAG -->

Cloud Nine album artwork

Kyrre Gørvell Dahl, znany jako KYGO, jest pierwszym w historii artystą, który przekroczył liczbę miliarda odtworzeń w serwisach streamingowych w 2015. Ten norweski dj, muzyk i producent stoi na czele najważniejszych i najbardziej komentowanych artystów współczesnej elektroniki.

Przełomem w karierze okazał się singiel „Firestone” z 2014r. (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). Kolejnym hitem okazał się utwór ‘Stay The Show” feat. Parson James, (w Polsce singiel pokrył się platyną).

W lutym br. Kygo zjawił informacje o nadchodzącym albumie. Teraz ujawnia szczegóły debiutanckiego wydawnictwa – „Cloud Nine”. Płyta już teraz dostępna jest w przedsprzedaży (zamów TUTAJ!), a promuje ją utwór „Fragile”, w którym wokalnie udziela się Brytyjczyk Labrinth.

Płyta ukaże się 13 maja nakładem Sony Music.

Kygo o płycie: „Jestem bardzo  podekscytowany tym , że mogę ujawnić szczegóły mojego debiutanckiego albumu, „Cloud Nine”’ Pracowałem nad nim przez ostatnie 18 miesięcy non stop I miałem tyle szczęścia, że  po drodze dane mi było współpracować z niezwykle utalentowanymi artystami. Nie mogę się doczekać, kiedy efekt tej pracy usłyszą wszyscy w maju, szczególnie moi fani, którzy dają mi najlepsze wsparcie na świecie!”

Zamów „Cloud Nine” TUTAJ!

Jeszcze w marcu Kygo rozpoczął europejską część trasy promującej „Cloud Nine”. Wystąpi m.in. w Niemczech, Holandii  Belgii, Włoszech, Francji i Wielkiej Brytanii. Polscy fani ponownie będą mogli usłyszeć go w wakacje! Kygo wystąpi 2 lipca na głównej scenie Open’er Festival w Gdyni.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama