Mad-Music.pl

Wkrótce ona będzie największą gwiazdą popu! Zobacz teledysk Kiiary!

 
TAG -->

Kiiara__Press Photo 1

Do niedawna była sprzedawczynią w sklepie z narzędziami. Teraz 20-letnia Amerykanka Kiiaratypowana jest na artystkę, która w niedalekiej przyszłości ma szanse zostać największą gwiazdą popu na świecie! Do sieci właśnie trafił pierwszy teledysk wokalistki.

Filmik powstał do klimatycznego, melancholijnego, popowo-elektronicznego utworu “Gold”, który wyprodukował Felix Snow. Pochodzi on z debiutanckiej EP-ki Kiiary, “Low-Kii Savage”, która ukazała się 22 marca 2016 roku.

Teledysk, który wyreżyserowała sama wokalistka, można podziwiać tutaj:

Kiiara swoją muzyką zdobyła już wielu fanów, w tym kilku naprawdę ważnych. Pod wrażeniem jej talentu jest chociażby Zane Lowe, didżej z rozgłośni BBC Radio 1. Swoje możliwości Amerykanka ujawniła po raz pierwszy w lecie 2015 roku, gdy ukazała się jej pierwsza singlowa piosenka, właśnie “Gold”. Od momentu premiery utworu posłuchano w serwisie Spotify aż 45 mln razy.

Firma Apple wykorzystała kompozycję reklamie zegarków Apple Watch, w której wystąpiła słynna aktorka Chloë Sevigny .

Wspomniana EP-ka zawiera również nową kompozycję “Hang Up Tha Phone”. Dorobek Kiiary to także singlowa piosenka “Feels” z 2016 roku (https://www.youtube.com/watch?v=g-6axdmy-3k).

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama