Mad-Music.pl

Laidback Luke! Nowy album już w serwisach cyfrowych!

 
TAG -->

Def Cover Laidback Luke - Focus Digitaal

Nowy album holenderskiego DJ-a! Aż trudno uwierzyć, że „Focus” to dopiero drugi album w karierze Laidback Luke’a! DJ aktywnie działa na scenie muzyki tanecznej już od prawie dwóch dekad nie tylko rozwijając swoją własną karierę, ale też wspierając młode talenty. Sklasyfikowany przez DJ Mag w pierwszej 20-tce najlepszych DJ-ów świata Laidback Luke jest źródłem inspiracji dla całej rzeszy młodszych kolegów po fachu – od Avicii po Afrojacka. Sam zresztą promuje nowe talenty poprzez słynny już label Mixmash. Lubi też z nimi współpracować – na swoim koncie ma kolaboracje m.in. z Hardwellem, Diplo, Stevem Aoki czy Swedish House Mafia. Może się też pochwalić remixami dla takich gwiazd jak Daft Punk, Madonna czy Depeche Mode.

„Focus” idealnie reprezentuje Laidback Luke’a  – jest zróżnicowana i doskonale wyprodukowana. Na „Focus” artysta namawia fanów, żeby po prostu skoncentrowali się na muzyce. Album zawiera 16 utworów, w których gościnnie pojawiają się m.in. Benny Benassi, Yellow Claw, Trevor Guthrie, GTA i D.O.D. Utworem promującym płytę jest singiel„Let it Go”, będącym wynikiem współpracy z Trevorem Guthrie. Nagranie jest świetnym przykładem mieszanki rożnych stylów jakie można usłyszeć na „Focus”.

Już w serwisach cyfrowych!

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama