Gromee wystąpi przed Mariah Carey w Krakowie

Gromee

11 kwietnia, TAURON Arena Kraków

Mariah Carey, najlepiej sprzedająca się artystka wszech czasów, powróci na europejskie sceny tej wiosny ze swoją trasą Sweet Sweet Fantasy. Mariah Carey jest muzyczną ikoną, soulową legendą, fenomenem popu, dającą zapierające dech w piersiach koncerty wokalistką. Światowa supergwiazda zabierze swoich fanów na ekscytującą podróż, wykonując swoje największe hity m.in. ponadczasowe „Hero”, „Fantasy”, „Always Be My Baby” czy światowy przebój „We Belong Together” i wiele, wiele innych.

Live Nation informuje, że jako support na pierwszym koncercie artystki w Polsce wystąpi Gromee –  krakowski producent, dj, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki, które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

Wyróżniony Złotą Płytą za utwór „Follow You”, który wokalnie wspiera WurlD – amerykański wokalista współpracujący m.in. z Timbalandem.