Mad-Music.pl

Liroy i Rezerwat w towarzystwie modelek Donatana na płycie debiutanta!

image002

„Między prawdą a Bogiem” to tytuł debiutanckiego długogrającego albumu rapera o pseudonimie ERJot. Na krążku gościnnie pojawia się Liroy, jest też nowa wersja słynnych „Parasolek” Rezerwatu.

Długo oczekiwane wydawnictwo zapowiadało sześć singli oraz trzy mixtape’y. Pierwsze ślady na krążek ERJot zaczął rejestrować w 2010 roku. Inspirując się Zachodem oraz stylem amerykańskim muzyk stworzył swoje własne unikalne brzmienie.

Album został zbudowany niczym dobry pamiętnik, każdy utwór przepełniony jest przeżyciami, przemyśleniami oraz poglądami artysty na temat życia i relacji damsko-męskich. Nie zabrakło jednak bardziej imprezowych nagrań. Muzycznie ERJot połączył nowoczesne, elektroniczne i klasyczne hip-hop’owe dźwięki z żywymi instrumentami.

Przy pracy nad płytą czuwali profesjonaliści, dzięki czemu każdy detal, począwszy od brzmień po mix i mastering, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. W kompozycjach można usłyszeć natomiast Liroya, członków legendarnej grupy Rezerwat, Brahu Brata, HuczuHucza oraz takich muzyków, jak RakRaczej, RED aka BalkanBoy, Chipsu x Cboy (928), Martita, Stone, Aretzki, DOD i Oliszi.

Album „Między prawdą a Bogiem” dostępny jest w serwisach z muzyką cyfrową.

ERJot, a właściwie Norbert Leśniak, to raper oraz producent muzyczny pochodzący z Gdańska.

 

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama