Mad-Music.pl

Louis Tomlinson, Bebe Rexha i Digital Animals wspólnie w utworze “Back To You” – posłuchaj teraz!

Louis Tomlinson powraca z nowym, solowym singlem „Back To You” z gościnnym udziałem piosenkarki Bebe Rexha i topowego brytyjskiego producenta – Digital Farm Animals !

Utwór, skomponowany przez Louisa i Digital Farm Animals, jest romantyczną piosenką o miłości mówiącą o powrocie do kochanej osoby, od której nie można się uwolnić.  Utwór od razu debiutował na #1 na iTunes w Polsce!

Back To You” to kolejny solowy projekt muzyczny Louisa Tomlinsona. Jest następcą hitu „Just Hold On” (status złota w Polsce) wydanego pod koniec ubiegłego roku przez światowej sławy DJa – Steve’a Aokiego,  w którym gościnnie zaśpiewał Louis.

„Jestem podekscytowany, że mogę ogłosić, że 21 lipca ukaże się mój singiel „Back To You” z Bebe Rexha i Digital Farm Animals! Chcieliśmy napisać coś mniej łzawego. Piosenka opowiada o tej osobie, do której ciągle wracasz, nie ważne jak bardzo starasz się odejść.  Wasze [fanów] wsparcie jest niesamowite i nie mogę się już doczekać, kiedy usłyszycie ten utwór.” – stwierdza Louis.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama