Mad-Music.pl

Zwalczaj zło miłością! KUSH KUSH pokaże Ci jak!

Kawałek “Fight Back With Love Tonight” od Kush Kush zapowiada się na niekwestionowany hit lata!

Jeśli myślicie, że już kiedyś słyszeliście ten jazzowy sample, to dobrze myślicie. W 1997 roku w swoim hicie “Your Women” wykorzystał go zespół White Town.  Niemal równo 20 lat później fragment ten wkomponował w swoją kompozycję team producencki Kush Kush.

Oryginalnie ten jazzowy sample wycięty został z utworu Lew Stone’a & The Monseigneur Band o tytule “My Woman”, skomponowanego w 1932 roku, z Alem Bowllym na wokalu. Kompozycja była jednym z największych hitów na Wyspach w latach 30.

Kush Kush nie tylko muzyką zwracają na siebie uwagę. Nie wiemy, jak się nazywają, skąd są, od jak dawna tworzą. Twarze chowają pod maskami królików. Wiadomo, że słowo “kush” po persku znaczy “szczęśliwy” albo “atrakcyjny”. Jest to też określenia rodzaju konopi indyjskich. Tak czy siak, wiąże się z rozrywką.

Singel “Fight Back With Love Tonight” to porywające, nowoczesne pomieszanie downbeatu, elektroniki i klimatycznych męskich wokali. Murowany kandydat na hit nadchodzącego lata! Nie wierzycie?! To przekonajcie się sami!

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama