Lubert/Strzelba rozbili bank utworem „Money, money”

Singiel „Money, Money” to drugi po singlu “Ogień” polskojęzyczny utwór zespołu Lubert/Strzelba. Kipiąca energią kompozycja, niebanalny tekst i zadziorny wokal Strzelby stają się powoli znakiem firmowym zespołu.

Nie wszystko można kupić.

W czasach kupowanych lajków, wyświetleń czy przerysowanego „życia na pokaz” w socialach dominacja pieniądza wydaje się kolosalna. Nie kupimy jednak za żadne „Money, Money” miłości, zdrowia, szacunku czy autentyczności

mówi o singlu wokalistka zespołu, Strzelba

Ten singiel to uśmiech w stronę wszystkich osób, które nie dają się wciągnąć w tę napompowaną pułapkę i żyją w zgodzie ze sobą. „Nie ma lekko” ale satysfakcja gwarantowana

dodaje Tomek Lubert

Do singla powstał teledysk w reżyserii Strzelby i Łukasza Spaczyńskiego. W klipie wraz z zespołem wystąpiły modelki: Natalia Pryszcz, Anna Piela, Justyna Macura, Klaudia Zaremba i Oliwia Dajda. Klimat wideo nawiązujący do lat 90-tych, kolorystyka i niesamowicie pozytywny vibe sprawiają, że chce się go zapętlić. Sprawdźcie sami!

Kompozytorem utworu jest Tomek Lubert – ojciec projektu i założyciel Fundacji Luberty Pomagają, za tekst odpowiada Beata Ejzenhart-Ismayilov, produkcja to dzieło Wojtka Hornego a na wokalu słyszymy charyzmatyczną Strzelbę.