Machine Gun Kelly wydaje „mainstream sellout”

W końcu jest! Machine Gun Kelly, nazwany przez Billboard pop-punkowym księciem, opublikował swój szósty studyjny album zatytułowany „mainstream sellout”.

Producentem wykonawczym dzieła jest Travis Barker. Wśród gości na płycie znaleźli się natomiast Gunna, Young Thug, blackbear i iann dior. Fani zdążyli już pokochać promujące wydawnictwa single „emo girl” z udziałem WILLOW, który zgromadził 50 milionów streamów na świecie oraz „ay!”, z Lil Wayne’em i „maybe” z Bring Me the Horizon. Ponadto na „mainstream sellout”, w interludiach, usłyszeć można amerykańskiego komika Pete’a Davidsona.

Wydaniu płyty towarzyszy premiera tak zwanych lyric videos, które powstały do 14 piosenek z „mainstream sellout”. Za reżyserię klipów z tekstami piosenek odpowiada Kyle Cogan, który współpracował z specjalizującą się w muralach artystką Roshi.

Nowa płyta wpisuje się w pasmo sukcesów MGK w 2022 roku. W marcu przekraczający wszelkie gatunkowe granice twórca opublikował EP-kę „lockdown sessions”, na którą trafiły trzy uwielbiane przez fanów wiralowe przeboje.

Z okazji premiery albumu „mainstream sellout”, Machine Gun Kelly przeprowadził sam ze sobą przezabawny wywiad dla Amazona. Poważniejszą rozmowę wypełnioną osobistymi przemyśleniami artysta odbył z dziennikarzem Billboardu. 

Lista utworów „mainstream sellout”:

 1. born with horns
 2. god save me
 3. maybe feat. Bring Me The Horizon
 4. drug dealer feat. Lil Wayne
 5. wall of fame (Interlude) feat. Pete Davidson
 6. mainstream sellout
 7. make up sex feat. blackbear
 8. emo girl feat. WILLOW
 9. 5150
 10. paper cuts (album version)
 11. WW4
 12. ay! feat. Lil Wayne
 13. fake love don’t last feat. iann dior
 14. die in california feat. Gunna, Young Thug & Landon Barker
 15. sid & nancy
 16. twin flame