Mad Music – strona otwarta!

Mad Music Logo - Czarne

Po trzech latach od założenia fan page „Na czasie” i prawie dwóch latach działalności strony internetowej naczasie.org przyszedł czas na zmiany.

Znany i ceniony, polski portal muzyczny wychodzi na przeciw oczekiwaniom czytelników i zmienia nazwę na „Mad Music” (www.mad-music.pl). Nowa nazwa to nie tylko literki ale także nowe logo w którym każdy dostrzeże dwie, połączone ze sobą litery M. Logotyp który czytelnicy będą mogli dostrzec między innymi w nagłówku witryny został zaprojektowany przez naszą członków naszej ekipy. Redaktora naczelnego – Piotra Michalika oraz wspaniałą graficzkę i zastępczynię redaktora naczelnego – Karolinę Frelich której prace zawierają dech w piersiach odbiorców nie tylko z Polski ale także np. z Anglii.

Ponieważ uważamy że każdy człowiek ma w sobie dozę szaleństwa hasłem przewodnim witryny stało się stwierdzenie „We Love Mad Music ♥” (Kochamy Szaloną Muzykę ♥).

Oficjalna premiera strony odbyła się 1 grudnia 2015 roku mimo iż pomysł na zmianę nazwy narodził się ponad rok temu a pracę zaczęły się już we wakacje.

Pracę na stanowisku redaktora naczelnego zajmie się założyciel portalu Piotr Michalik, natomiast na stanowisku zastępcy redaktora naczelnego zasiądzie Karolina Frelich. Wciąż szukamy też chętnych osób do pomocy w tworzeniu projektu jakim jest portal Mad Music – w tym celu prosimy o zgłoszenie się pod mail: redaktor@mad-music.pl.